APARTAMENTY CEDRY 2A - Rąbieńska Traktorowa
ZAKRES I STANDARD WYKOŃCZENIA
BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO
Z GARAŻEM PODZIEMNYM
W ŁODZI PRZY UL. CEDRY 2A

(DZIAŁKA 74/9, OBRĘB P-1)INWESTOR:
MAXBUD NOVEO SP. Z O.O. SP. K., 91-493 ŁÓDŹ UL. JASIŃSKIEGO 26A LOK. 1,
NIP: 726-265-79-57
, REGON: 36281674100000 (DOTYCHCZAS: MAXBUD NOVEO S.C.)
tel. 42 251 0 251, 784 611 377

1. OTOCZENIE

TEREN

Teren zamknięty z bramą wjazdową z napędem sterowaną pilotem oraz furtką wejściową wyposażoną w domofon.

Ogrodzenie systemowe panelowe.

Odwodnienie powierzchniowe liniowe placu postojowego i dojazdu do garaży z odprowadzeniem do kanalizacji.

DROGI I CHODNIKI

Dojście i dojazd do budynku oraz zjazd z kostki betonowej.

ZIELEŃ

Na działce planowana jest zieleń izolacyjna w granicy z działką 77/4 oraz nasadzenia niskie na skarpach otaczających budynek.

MIEJSCE GROMADZENIA ODPADÓW

Miejsce gromadzenia odpadów stałych w formie utwardzonego placu do ustawiania kontenerów z zamykanymi otworami wrzutowymi znajduje się w południowej części głównego placu postojowego.

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Dojście i dojazd do budynku oświetlone latarniami.

PLAC ZABAW

Na terenie jest planowany plac zabaw wyposażony w: dwie zabawki na sprężynie (bujaki), huśtawkę i ławkę z oparciem. Ogrodzenie placu zabaw niskie metalowe z bramką samozamykającą, nawierzchnia płyty z granulatu gumowego. Wszystkie urządzenia dla dzieci atestowane pod kątem bezpieczeństwa.

PLACYK Z ŁAWKAMI

Placyk z kostki betonowej z dwiema ławkami z oparciami.

2. KONSTRUKCJA I WYKOŃCZENIE BUDYNKU

FUNDAMENT

Ławy fundamentowe żelbetowe.

KONSTRUKCJA

Ściany od parteru do 3 pietra nośne wewnętrzne i zewnętrzne murowane grubości 25 cm z pustaków ceramicznych na zaprawie systemowej wzmocnione rdzeniami żelbetowymi.

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE

Ściany zewnętrzne mieszkań z pustaków ceramicznych wzmocnione rdzeniami żelbetowymi z ociepleniem ze styropianu pasywnego gr. 13 cm, wykończone tynkami silikatowymi współczynnik przenikania ciepła U <= 0,2 W/m2K.

STROPY

Stropy żelbetowe monolityczne krzyżowo zbrojone.

DACH

Stropodachu żelbetowy niewentylowany ocieplony warstwą od 17 do 20 cm styropianu pasywnego, współczynnik przenikania ciepła dachu U <= 0,18 W/m2K.

Izolacja przeciwwodna dachu – dwie warstwy papy termozgrzewalnej.

Odprowadzenie wód deszczowych poprzez ogrzewane wpusty dachowe i rury spustowe PCV wewnątrz budynku odprowadzające wody opadowe do kanalizacji deszczowej.

BALUSTRADY

Balustrady balkonów: słupki i pochwyt ze stali nierdzewnej satynowej wypełnione szkłem o podwyższonej wytrzymałości na uderzenia lub prętami ze stali nierdzewnej (prześwit mniejszy niż 12 cm)

PARAPETY

Parapety zewnętrzne stalowe malowane proszkowo.

3. MIESZKANIA

DRZWI

Drzwi wejściowe do lokalu antywłamaniowe z wypełnieniem stalowym wyposażone w: zamek systemowy, wizjer oraz klamkę i szyldy np.: firmy Dierre. Drzwi spełniające wymogi normy akustycznej (R’A1 >=25 dB). Okleina drewnopodobna.
Brak drzwi wewnętrznych

ŚCIANY MIĘDZY LOKALOWE I OD STRONY KORYTARZY ORAZ KLATEK SCHODOWYCH

Pustak ceramiczny spełniający wymogi normy akustycznej (R’A1>=50 dB) gr 25 cm.

ŚCIANY DZIAŁOWE

Pustak ceramiczny spełniający wymogi normy akustycznej (R’A1>=35 dB) gr 8 cm.

WYKOŃCZENIE ŚCIAN

Pomieszczenia mieszkalne: tynki gipsowe maszynowe kat. III wymagające wykończenia np.: gładzią gipsową. Ściany w łazienkach nieotynkowane lub na życzenie klienta tynki gipsowe surowe.

WYKOŃCZENIE SUFITÓW

Pomieszczenia mieszkalne: tynki gipsowe maszynowe wymagające wykończenia np.: gładzią gipsową.

PODŁOGI / POSADZKI

Podkład betonowy zbrojony gr. 5 cm izolowany styropianem akustycznym gr. 4 cm z dylatacją obwodową, wykończenie w gestii lokatora np.: parkiet panele lub gres (przyjmuje się grubość 2 cm).

OKNA I DRZWI BALKONOWE

Okna pięciokomorowe PCV wyposażone w nawiewniki wentylacyjne współczynnik przenikania ciepła U okna <=1,1W/m2K (bez parapetów wewnętrznych).

BALKONY

Płyta żelbetowa – od wierzchu szlichta spadkowa z izolacją przeciwwodną pod szlichtą ocieplenie styropianem pasywnym od spodu ocieplenie z wełny mineralnej. Wykończonenie – płytki gresowe antypoślizgowe, mrozoodporne na kleju elastycznym, wodo i mrozoodpornym lub deska kompozytowa na legarach.

KUCHNIE

Podejścia dla zamontowania urządzeń w miejscach przewidzianych w projekcie (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka, okap kuchenny). Instalacja elektryczna trójfazowa dla zainstalowania kuchni elektrycznych.

ŁAZIENKI

Podejścia do odbiorników w miejscach określonych w projekcie (umywalka, natrysk, miska ustępowa, pralka, wanna).

INSTALACJE

1) Instalacja wodna z tworzywa sztucznego, rozprowadzenie podpodłogowe i ścienne podejścia zgodne z projektem (w łazienkach i aneksach kuchennych rury mogą być widoczne). Indywidualne wodomierze ciepłej i zimnej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej.

2) Instalacja kanalizacyjna: piony i podejścia z tworzywa sztucznego – podejścia zgodnie z projektem (piony kanalizacyjne w łazience do indywidualnej zabudowy).

3) Instalacja CO z sieci miejskiej: rozprowadzenie podpodłogowe, grzejniki płytowe (bez grzejnika w łazience i głowic termostatycznych).
Indywidualne liczniki ciepła dostępne do odczytu z klatki schodowej.

4) Instalacja elektryczna: gniazda, włączniki, wypusty oświetlenia sufitowego i bocznego (bez opraw oświetleniowych). Instalacja trójfazowa pod montaż płyt grzejnych w kuchniach. Instalacja ochronna przeciwprzepięciowa. Zestaw bezpieczników obwodów lokalowych umieszczony w lokalu. Zabezpieczenia główne w szafach energetycznych na klatce schodowej.

5) Instalacja wentylacyjna: wentylacja grawitacyjna, w kuchni dodatkowy kanał do podłączenia okapu, (bez kratek wentylacyjnych – kratki do indywidualnego montażu). Należy przestrzegać norm budowlanych w zakresie stosowania odpowiednich kratek wentylacyjnych.

6) Instalacja teletechniczna obejmująca domofon, okablowanie oraz gniazda: telewizyjne, radiowe, internetowe, telefoniczne (brak zamontowanego dzwonka do drzwi – do montażu indywidualnego przez nabywcę).

WYSOKOŚĆ POMIESZCZEŃ I POWIERZCHNIE

Wysokość pomieszczeń 2,6 m.

Powierzchnie podano w świetle otynkowanych ścian wewnętrznych pomieszczeń.

URZĄDZENIA

Lokal w stanie deweloperskim bez wyposażenia w: armaturę, zlewozmywaki, miski ustępowe, brodziki natryskowe, wanny, umywalki oraz urządzenia kuchenne, meble i wyposażenie.

4. WYKOŃCZENIE CZĘŚCI WSPÓLNEJ

WYKOŃCZENIE KLATKI SCHODOWEJ

Ściany na klatkach schodowych pokryte tynkiem gipsowym maszynowym kat. III pomalowane farbą.

WINDA

Dźwig osobowy hydrauliczny przelotowy z maszynownią w piwnicy obsługujący wszystkie kondygnacje od garażu do III piętra. Wymiar kabiny 1100 x 2100 mm przystosowany do przewożenia osób na noszach i osób niepełnosprawnych wnętrze wykonane ze stali satynowej i luster z oświetleniem ledowym.

SCHODY

Schody o konstrukcji żelbetowej monolityczne pokryte gresem. Barierki, pochwyty i poręcze wykonane ze stali satynowej. Posadzki na korytarzach wyłożone płytkami gresowymi.

DRZWI

Drzwi wejściowe do budynku aluminiowe przeszklone wyposażone w instalację domofonową.

SZACHTY INSTALACYJNE

Szachty techniczne na piętrach zamykane roletą aluminiową z funkcją zamykania na zamek lub drzwiczkami stalowymi.

OŚWIETLENIE KLATEK SCHODOWYCH

Oświetlenie na klatkach schodowych – plafony sufitowe uruchamiane czujnikami ruchu. Z uwagi na brak światła dziennego na klatkach, ze względów bezpieczeństwa zastosowane są punkty oświetleniowe czynne całą dobę. Oświetlenie awaryjne załączane w przypadku braku zasilania w budynku, zapewniające oświetlenie korytarzy maksymalnie do 2 godzin.

DOSTĘP DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zapewniono dostęp dla osób niepełnosprawnych do kondygnacji parteru z poziomu terenu do windy obsługującej pietra mieszkalne i garaż wielostanowiskowy, progi w drzwiach nie przekraczają 2 cm.

Standardy opisane powyżej z uwagi na sztukę budowlaną i plany architektoniczne mogą być modyfikowane przez inwestora w trakcie procesu budowy lub prac wykończeniowych.

Deweloperem i głównym wykonawcą budynku wielorodzinnego w Łodzi przy ul. Cedry 2a jest firma MAXBUD NOVEO SP. Z O.O. SP. K

Kontakt: 91-493 ŁÓDŹ ul. JASIŃSKIEGO 26A LOK. 1,
NIP: 726-265-79-57, REGON: 36281674100000
(DOTYCHCZAS: MAXBUD NOVEO S.C.) www.maxbudnoveo.pl
telefon 784 611 377

Firma Maxbud Noveo sp. z o.o. sp. k. ma wieloletnie doświadczenie we wznoszeniu budynków: wielorodzinnych, szeregowych i jednorodzinnych posiadamy:

Wykwalifikowaną kadrę inżynierską z uprawnieniami budowlanymi, starannie dobranych pracowników fizycznych oraz specjalistyczny sprzęt co gwarantuje terminowe i bezusterkowe wykonanie budynku przy ul. Cedry 2a.

Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania dot. inwestycji:
E-mail:
Treść wiadomości:
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) wpisując dane do formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych Administratorem danych osobowych jest Maxbud Noveo Sp. z o.o. Sp. k. kontakt Łódź ul. Jasińskiego 26a lok.1 Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych w tym profilowanie i cele analityczne